Aktualności

40 organizatorów spotkań pojawiło się na pierwszej edycji nowego projektu Gdansk Convention Bureau: „Gdańsk Zaprasza Biznes”.

Gdansk Convention Bureau miało przyjemność reprezentować Gdańsk i region podczas wydarzenia MICE & Business Travel Event 2016 w Amsterdamie w dniu 21 października. W ciągu zaledwie trzech godzin przedstawiciele Gdansk Convention Bureau odbyli kilkanaście spotkań z holenderskimi klientami.

Gdańsk Zaprasza Biznes to najnowszy projekt Gdańskiej Organizacji Turystycznej/ Gdansk Convention Bureau, którego głównym celem jest prezentacja możliwości konferencyjnych i walorów Gdańska.

Zbliża się INcoming Poland 2016. Weź udział w wyjątkowych warsztatach! Jedna z najważniejszych imprez tego roku wspierających branżę turystyki w naszym regionie, odbędzie się już 25 października 2016 r. w siedzibie AmberExpo w Gdańsku

 

W Amberexpo trwa 10. edycja konferencji infoShare, największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia poświęconego technologiom przyszłości.

 

 

Proponujemy Państwu dwa terminy 24 oraz 25  maja na 5 godzinne  szkolenie „JAK POZYSKIWAĆ KLIENTÓW DLA USŁUG TURYSTYCZNYCH W SOCIAL MEDIA Z UŻYCIEM NARZĘDZIA FASTTONY?”
Szkolenia odbędą się o godz. 10.00 w Hard Rock Cafe (ul. Długi Targ 35-38, Gdańsk). Prowadzący: Daniel Kędzierski - CEO projektu FastTony.es.

[1] 2 3 4 .. 71

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017