Aktualności

 

Klienci branży turystycznej a media społecznościowe – szkolenie Gdańskiej Organizacji Turystycznej!

 

Proponujemy Państwu dwa terminy 24 oraz 25  maja na 5 godzinne  szkolenie „JAK POZYSKIWAĆ KLIENTÓW DLA USŁUG TURYSTYCZNYCH W SOCIAL MEDIA Z UŻYCIEM NARZĘDZIA FASTTONY?”
Szkolenia odbędą się o godz. 10.00 w Hard Rock Cafe (ul. Długi Targ 35-38, Gdańsk). Prowadzący: Daniel Kędzierski - CEO projektu FastTony.es.

 

Czym jest FastTony.es?

To dedykowana aplikacja umożliwiająca wsparcie promocji oraz sprzedaży poprzez platformę Facebook. Jako jedyne narzędzie dysponuje niestandardowymi formatami postów oraz reklam.

 

Opłata: członkowie GOT bezpłatnie, pozostałe osoby 199 PLN brutto. W celu zapewnienia optymalnej efektywności szkolenia, maksymalną liczba uczestników określono na 20 osób.
Prowadzący rekomenduje zabranie ze sobą laptopa z dostępem do Internetu. Wprawdzie na miejscu jest sieć wi-fi, ale dodatkowe zabezpieczenie na pewno nie zaszkodzi.

 

Zarejestruj się na szkolenie:

 

Rejestracja 24 maja >

Rejestracja 25 maja >

 

Rejestracja na szkolenie jest równoznaczna z akceptacją REGULAMINU

 

O prowadzącym

Daniel Kędzierski - CEO projektu FastTony.es. Przedsiębiorca z 12-letnim doświadczeniem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategii marketingowych. Dzięki swojemu produktowi pomaga bardzo precyzyjnie dotrzeć do konsumentów. Tworzenie reklam lokalnych i niestandardowe formy rozliczeń na Facebooku, a w szczególności Local Awareness, Custom Location Ads, Local Video Ads, Content manager, CPA, CPL, CPC, CPM i oCPM, nie mają przed nim tajemnic. Bardzo aktywnie wspiera start-upy, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami oraz doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym i zagranicznym.

2016-05-06

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017