Aktualności

 

Gdańsk Zaprasza Biznes! Pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia.

Gdańsk Zaprasza Biznes to najnowszy projekt Gdańskiej Organizacji Turystycznej/ Gdansk Convention Bureau, którego głównym celem jest prezentacja możliwości konferencyjnych i walorów Gdańska.

 

W ten sposób GOT/GCB chce przybliżyć branży turystycznej, przede wszystkim firmom spoza Gdańska i regionu,  organizującym spotkania, konferencje, wyjazdy, szkolenia i warsztaty,  Pomorze i jego stolicę, jako ciekawą alternatywę dla innych dużych miast czy regionów. Piękna architektura, położenie nad morzem, nowoczesna infrastruktura oraz stale rozwijająca się baza hotelowo-konferencyjna sprawiają, że Gdańsk jest coraz częściej wybierany przez firmy na organizację małych i dużych eventów.

 

 - Chcemy aby organizatorzy spotkań czuli się w Gdańsku komfortowo, dlatego wychodzimy z inicjatywą   i nawiązujemy długofalowe relacje z partnerami poprzez organizację właśnie takiego wydarzenia. Często „unique venues” kojarzone są jedynie ze swoją główną działalnością czyli kulturą bądź sportem podczas gdy w istocie, dzięki rozbudowanym opcjom konferencyjnym oferują znacznie więcej i są świetnymi miejscami na niebanalne spotkanie czy warsztaty. Ale to nie wszystko - tworzymy także przydatne dla organizatorów narzędzia, takie jak aplikacja GCBeVENT oraz Karta Turysty i to także chcemy pokazać – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej/ Gdansk Convention Bureau.  
 

 

Co więcej, przedstawiciele naszych partnerów – Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego oraz Olivii Business Centre –  opowiedzą o możliwościach inwestycyjnych w Gdańsku oraz  rozbudowie kompleksu OBC. Organizatorzy spotkań będą mieli również okazję poznać 3 wyjątkowe obiekty konferencyjno-kongresowe Gdańska – Stadion Energa Gdańsk, AmberExpo oraz Gdański Teatr Szekspirowski.

 

Spotkanie w miłej i spokojnej atmosferze połączone z prezentacjami, loterią wizytówkową i kolacją, przybliży gdańskie obiekty szerokiemu gronu organizatorów wydarzeń z rynku warszawskiego. Mamy nadzieję, że dzięki temu dostarczymy ciekawych pomysłów na nowe miejsca dla eventów, nie tylko branżowych. W przyszłym roku  planujemy organizację Gdańsk Zaprasza Biznes w innym polskim mieście.

 

Zapraszamy do Gdańska!

 

2016-10-19

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017