Oferty turystyki biznesowej

 

Oferty turystyki biznesowej

 

W ramach projektu „Cztery produkty turystyki biznesowej” (zakończonego w 2011 r.) na stronie internetowej www.gdanskconvention.pl stworzona została baza ofert incentive związanych z 4 wyróżnikami Gdańska i Regionu: Solidarnością, bursztynem, morzem oraz zamkami gotyckimi.

 

Kontynuacją projektu jest katalog (dystrybuowany w Punktach Informacji Turystycznej, hotelach i targach turystycznych) oraz nowa internetowa wyszukiwarka produktów turystycznych związanych nie tylko z wymienionymi wyróżnikami Gdańska i Regionu, ale rozszerzona również o aktywny wypoczynek oraz relaks i zwiedzanie. Dzięki obu narzędziom najbardziej atrakcyjne oferty turystyczne z Gdańska i Regionu są bardziej dostępne dla zainteresowanych.

 

Na specjalnie do tego celu dedykowanej stronie www.gdansk4fun.pl zostało umieszczonych ponad 45 różnorodnych ofert produktów turystycznych, w tym wiele skierowanych dla turysty biznesowego. Zachęcamy meeting plannerów do skorzystania z nowej wyszukiwarki przy okazji organizacji różnego typu spotkań – incentive, team-building i innych. Odkryj Gdańsk na wiele sposobów!”

 

Wyszukiwarka produktów turystycznych

 

 

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

  

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017