Jak zostać PCO

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie…

więcej

Aktiv Tours Reisen

80-286 Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 114
tel: tel: + 48 58 344-38-80; 344-38-79; 345-05-15; 344-06-70
fax: + 48 58 520-19-13
e-mail: aktiv@aktivtours.com.pl
www: www.aktivtours.com.pl

Wyślij zapytanie

 

Biuro zajmujące się od 20 lat turystyką przyjazdową z krajów Europy zachodniej i Świata, rezerwacja miejsc hotelowych, wyżywienia, programem turystycznego, wynajmem przewodników, pilotów, tłumaczy, transportu, organizacją szkoleń, konferencji, podróży motywacyjnych, podróży służbowych dla Firm na cały Świat.

 
Podczas dnia: zwiedzanie miasta, koncerty organowe, koncerty muzyki klasycznej, wynajem transportu, noclegów, pilotów, tłumaczy, wynajem sal konferencyjnych sal spotkań biznesowych, restauracji (wszystkie kuchnie Świata), wycieczki statkiem, wynajem statków na spotkania biznesowe, program incentive: wycieczki żeglarskie, wędkowanie, imprezy strzeleckie, wspinaczka, loty balonem, loty paralotnią, windsurfing, zawody samochodów terenowych , quady, psie zaprzęgi. Wieczorem: koncert jazzowe, koncerty muzyki klasycznej i innej, imprezy plenerowe, ogniska, spotkania przy świecach, wędrówki nocne, pokazy ogni stycznych, wynajem lokali gastronomicznych we wszystkich kategoriach cenowych.
 
 

ATP activity Sp. z o.o.

81-200 Gdynia
ul. Leszczynki 71
tel: (+48 58) 663 60 00
fax: (+48 58) 663 60 00
e-mail: kontakt@atpactivity.pl
www: www.atpactivity.pl

Wyślij zapytanie

 

Działamy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w obsłudze turystyki biznesowej. Organizujemy wyjazdy motywacyjne, imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, kongresy, oraz  wydarzenia typu events w kraju i na całym świecie. Pozyskaliśmy wielu sprawdzonych partnerów, nawiązaliśmy dobre umowy współpracy. Dzięki nim oraz wieloletniemu doświadczeniu oferujemy jeden kontakt zapewniający pełną obsługę pobytu, a w nim:  
 
- pełną obsługę logistyczną (przeloty, czartery, wynajem autokarów, busów, limuzyn itp.),
- dobre hotele, catering, miejsca konferencyjne wraz z pełnym zapleczem technicznym,
- pełną obsługę medialną (dźwięk, scenografia, oświetlenie, kamery i wozy TV, telebimy),
- programy towarzyszące (aktywności, uroczyste zakończenia, gale, występy artystów, prowadzący celebryci),
- pełną obsługę marketingową, reklamową i recepcyjną.
 
Nasze doświadczenia obejmują organizacje spotkań: od małych (4 osoby), poprzez średnie (na kilkadziesiąt – kilkaset osób) do konferencji i gali na 1560 osób. Niezależnie od liczebności grupy zapewniamy każdemu uczestnikowi poczucie aktywnego uczestnictwa w imprezie!
 
 

JOYevent travel & event agency

GCBeVENT   
80-041 Gdańsk
ul. Fieldorfa 11/3
tel: +48 58 320 61 69
fax: +48 58 320 61 67
e-mail: joyevent@joyevent.pl
www: www.joyevent.pl

Wyślij zapytanie

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową organizacją integracyjnych imprez firmowych, konferencji, kongresów a także pikników i festynów firmowych. Oferujemy atrakcje typu team building, gry miejskie i city tours, scenariuszowe imprezy wieczorne a wszystko opieramy na autorskich pomysłach.

 
Nasze imprezy organizujemy na terenie całego kraju, ale jako lokalny DMC (Destination Management Company) specjalizujemy się w organizacji eventów w Polsce północnej. Część naszej firmy specjalizuje się także w organizacji podróży kulturowych do egzotycznych miejsc na tzw. wycieczki motywacyjne – czyli incentive. Nasz zespół wyróżnia się dużą kreatywnością, elastycznością, a przy tym fachową wiedzą i profesjonalnym działaniem. Działamy od 2006 roku, jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, rekomendowanym PCO (Professional Congress Organiser), nasze produkty dwukrotnie otrzymały tytuł „Najlepszy Produkt Turystyczny Gdańska”, a firma wybrana została „Liderem Gdańskiej Przedsiębiorczości”.
 
 

 

 
 

Mazurkas Travel Poland

01-515 Warszawa
Al. Wojska Polskiego 27
tel: +48 22 536 46 49
fax: +48 536 46 10
e-mail: mazurkas@mazurkas.com.pl
www: www.mazurkas.com.pl/pl/

Wyślij zapytanie

 

Biuro Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel jako Profesjonalny Organizator Kongresów (PCO) posiada doświadczenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia, aby przygotować i przeprowadzić w pełnym zakresie:
 

  • kongres
  • konferencję
  • sympozjum
  • seminarium
  • wystawę

lub inną tego typu imprezę dla przedstawicieli nauki, polityki czy też członków różnych organizacji: zawodowych, gospodarczych, sportowych, społecznych i kulturalnych.
 

Mazurkas Travel jest jedną z najdłużej działających firm w tym sektorze polskiego rynku. Rocznie organizujemy kilkadziesiąt imprez krajowych i międzynarodowych, dla kilku tysięcy uczestników z Polski i ze świata. Naszą wiarygodność potwierdza członkostwo w wielu prestiżowych organizacjach zrzeszających organizatorów kongresów i konferencji oraz długa lista referencyjna. Nasze doświadczenie, a przede wszystkim elastyczność, kreatywność i nowatorstwo pozwala na indywidualne podejście do każdego klienta i dostosowanie szerokiej gamy naszych usług do jego wymagań. Jesteśmy przedsiębiorstwem w pełni przygotowanym do organizowania kongresów i konferencji. Żadna konferencja nie jest dla nas ani za duża, ani za mała. Świadczymy usługi wszędzie, bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba klienta i dokąd klient zmierza. Zespół Biura Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel to wysokiej klasy profesjonaliści wykazujący się kreatywnością, przedsiębiorczością, dążeniem do perfekcji przy organizacji i realizacji imprez.

 

Osoba kontaktowa jako PCO: Katarzyna Rokicka – Executive Manager
e-mail: k.rokicka@mazurkas.com.pl
tel.: +48 22 389 41 52, +48 606 886 176
 

Osoba kontaktowa jako DMC: Marta Kicler – Business Development Director Meetings & Incentives
e-mail: m.kicler@mazurkas.com.pl
tel.: +48 22 536 46 74, +48 604 206 954

 

 
 

TARIFA Corporate Events

80-317 Gdańsk
ul. Obrońców Westerplatte 23
tel: +48 58 555 33 88
fax: +48 58 746 34 55
e-mail: biuro@tarifa.pl
www: www.tarifa.pl/incentive/pl/

Wyślij zapytanie

 

Firma Tarifa rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Główna siedziba Firmy mieści się w Gdańsku, jednak działamy na terenie całej Europy i  współpracujemy z najlepszymi,  sprawdzonymi podwykonawcami obsługując największe firmy w Polsce. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak ważny jest pozytywny odbiór oraz stały kontakt z klientem. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Powierzone nam projekty kompleksowo obsługujemy, koordynujemy, dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach. A niepowtarzalne wydarzenie, zaskakujący scenariusz, scenografia, profesjonalizm i pełne zaangażowanie gwarantują pozytywne emocje.
 

 
 

Teja Tur

81- 877 Sopot
ul. Smolna 3a
tel: +48 (0) 58 552 13 39 tel kom: +48 502 335 825
fax: +48 (0) 58 552 13 39 ext. 24
e-mail: teja@teja.com.pl
www: www.teja.com.pl

Wyślij zapytanie

 

Już od ponad 10 lat rozwijamy się wspólnie z naszymi Klientami, poszerzamy horyzonty oraz odkrywamy nowe możliwości. Dzięki temu, że łączymy doświadczenia agencji turystycznej oraz wieloletniego organizatora imprez, dysponujemy szerokim wachlarzem propozycji wieczornych, plenerowych, konferencyjnych, wyjazdowych i wypoczynkowych zarówno dla Państwa Klientów jak i Pracowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno atrakcje wieczorne takie jak: wieczory tematyczne, kabarety, występy, warsztaty jak i całą gamę zajęć terenowych związanymi z wodą, ziemią, powietrzem. Organizujemy również City Tours z szczyptą adrenaliny.
 
 

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017