Jedna z najważniejszych imprez tego roku wspierających branżę turystyki w naszym regionie, odbędzie się już 25 października 2016 r. w siedzibie AmberExpo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11, sala nr 4). Z tej okazji Gdańska Organizacja Turystyczna zaplanowała warsztaty z zakresu budowania wizerunku polskich regionów oraz wyzwań w zarządzaniu sektorem turystycznym i hotelarskim.

Program i formuła wydarzenia sprzyjają wymianie doświadczeń oraz poszukiwaniu źródeł inspiracji dla dalszego rozwoju kanałów sprzedaży usług i marketingu w branży turystycznej. Specjalnie z myślą o INcoming dobraliśmy tematykę i ekspertów. Jest to wyjątkowa okazja do tego, aby spotkać się i porozmawiać w środowisku turystycznym oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe z podmiotami z Polski i ze świata.
 
„W dzisiejszych czasach nie można rozdzielać turystki i marketingu. INcoming Poland to doskonała okazja aby przekonać się o sile marketingu w służbie turystyki. Wymienić się doświadczeniami i poznać opinie ekspertów. Wszystko z myślą o wzorcowej obsłudze turystów, a jest to tym ważniejsze, że jak pokazują badania, koniunktura nam sprzyja”, mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej.
 
 
Szymon Sikorski poprowadzi warsztat „Wizerunek polskich regionów - narzędzia i dobre praktyki”. Dowiemy się na nim m.in. jak skutecznie wykorzystywać najmocniejsze atuty każdego regionu, jak działać w zgodzie ze specyfiką danego obszaru tak, aby zachęcić jak największą liczbę turystów do odwiedzin, i co ważne, powrotu.
 
 
Z kolei Milenko Gudic  będzie prelegentem warsztatu „Leadership Challenges in Tourism and Hospitality Industry”. Podczas tego spotkania poruszymy zagadnienia związane 
z zarządzaniem sektorem szeroko rozumianego „Hospitality”, który ma ogromne znaczenie dla wizerunku miasta i regionu oraz dowiemy się jakie wzorce działań przyjmowano aby sprostać wyzwaniom z tym związanym.
 
Warsztaty odbędą się we wtorek 25 października, odpowiednio o godz. 9.30 i 11.00 
w siedzibie Amber Expo, w sali nr 4. Na warsztaty obowiązuje osobna rejestracja!
 
Więcej informacji: www.visitgdansk.com

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017